Yaşam Haberleri

Fahriye Evcen bu sefer rezil oldu! Fotoğraftaki ayrıntıyla toplumsal medyada alay konusu oldu

Instagram hesabında yüksek takipçiye sahip olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, konutta paylaştığı pozlarda gerideki kapının yamukluğu dikkatli …


Instagram hesabında yüksek takipçiye sahip olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, konutta paylaştığı pozlarda gerideki kapının yamukluğu dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Hamileliğinden bu yana uzun vakittir dizi projelerinde yer almayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, etkin kullandığı toplumsal medya hesabında paylaştığı gönderi ile dikkat çekti. Mesken pozu verdiği fotoğraflarını hayranlarıyla paylaşan Evcen, gerisindeki kapının yamukluğunu hesaba katmadı. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in fotoğraflarında photoshop yaptığı takipçilerin gözünden kaçmadı.

Kullanıcılardan birisi oyuncuya “Fahriye Evcen de olsan o kapı yamulacak”, “Daha profesyonel olmalısın” formunda yorumlarda bulundu.

KONUTTA SIKILAN OĞLUNU CÜMBÜŞ MERKEZİNE GETİRDİ

Etiler’de cümbüş merkezinde oğlu Karan’ı alırken görüntülenen Fahriye Evcen, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.  Evcen, “Karan şu sıralar konutta sıkılıyor. O yüzden ortada bir buraya getiriyorum. Oyunlar oynayıp vakit geçiriyoruz. Bana da yeterli geliyor, bir arada eğleniyoruz” dedi.

  • Nisan’da iki yaşına girecek olan Karan Özçivit, Alman ekolünden eğitim görmesi
    için 3 lisan (Türkçe, İngilizce ve Almanca) öğretilen Beykoz’daki ünlü bir anaokuluna gidiyor.
     
  • Resme karşı başka bir ilgisi olan Karan Özçivit için annesi Evcen, çocuğunun Ressam olmasını hayal ediyor.

FAHRİYE EVCEN’DEN KARAN AÇIKLAMASI

Bebek’te bir yerin çıkışında objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yeni projesi ile ilgili pek açık vermese de oğlu Karan Özçivit’in fotoğraf çizme yeteneği ile ilgili konuştu. İşte Evcen’den samimi açıklamalar…

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile boya yaptıkları anları fotoğrafladı. Evcen, bu sevinçli anlarını toplumsal medya hesabından da paylaştı. Fotoğraflar kısa müddette büyük ilgi gördü. İşte o paylaşımlar:

Evcen’in oğluyla samimi ve doğal pozları toplumsal medyada beğeni topladı. İşte o pozlar…

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir