Yaşam Haberleri

Kerem Alışık’tan ağlatan Sadri Alışık paylaşımı!

Oyuncu Kerem Alışık, usta sanatçı babası Sadri Alışık’ın 26. yıldır ortamızdan ayrılışının yıl dönümünde toplumsal medyada duygusal bir …

Oyuncu Kerem Alışık, usta sanatçı babası Sadri Alışık’ın 26. yıldır ortamızdan ayrılışının yıl dönümünde toplumsal medyada duygusal bir paylaşımda bulundu. Paylaşıma bir çok hayranı yorum ve beğeni yağdırdı.

1995 yılında 18 Mart’ta hayata veda eden merhum Sadri Alışık sevenleri tarafından anıldı.

Oyunculuğu ve başarısıyla Türk Sinemasında bir çok sinemaya damga vuran usta oyuncunun 26. yıl dönümünde oğlu Kerem Alışık’tan da duygusal bir bildiriyle anma paylaşımı geldi. Pandemiden ötürü kısıtlı bir merasim düzenlendi.

Alışık, toplumsal medya hesabından ailesine ilişkin eski fotoğrafları paylaşarak hem babasını hem de ondan kısa bir vakit sonra kaybettiği annesi hakkında his dolu sözlerle paylaşım yaptı. 

İşte Alışık’ın paylaşımı:

“Çocuk soruyor Anne, babam bizimle gelmiyor mu? Anne, hayır gelmiyor o gitti diyor. Sonra dayanamıyor anne de gidiyor. Çocuk bir başına kalıyor. Anne hoş. Hoş anılar üzere hoş. Baba hüzünlü. Hüzünlü müzikler üzere hüzünlü. Çocuk hoş anılar üzere hasretli. Hasretli müzikler üzere hüzünlü. Baba Sadri̇ Alışık. Anne Çolpan İlhan Alışık. Çocuk Kerem Alışık” satırlarıyla başladı. Sonra da “İnsan, şu kalbinin ortasına batana hasret demese bıçak der. Bugün Sadri Alışık’sız 26. yıl. Rahmetle, minnetle, hasretle..”

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir