Video İzle

Arıza’da yeni plan yapan Balaban’a Ali Rıza’dan şok!

Arıza 28. kısım özeti, muhakkak oldu. Ailesinin katillerinin Burak ve Murat Ersoylu olduğunu öğrenen Haşmet Ağa, Murat’ı ele geçirdi. Haşmet’in …

Arıza 28. kısım özeti, muhakkak oldu. Ailesinin katillerinin Burak ve Murat Ersoylu olduğunu öğrenen Haşmet Ağa, Murat’ı ele geçirdi. Haşmet’in, Ersoylu kardeşlerden nasıl intikam alacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu. Adrese ulaşan Ali İstek, gördüğü görünüm karşısında şoke oldu.

ARIZA 28. KISIM 1. FRAGMAN

28. YENİ KISIM NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Güçlü takımıyla ilgiyle takip edilen Arıza’nın 28. kısmı, 28 Mart 2021 Pazar günü saat 21.00’de Show TV‘de izleyiciyle buluşacak. Daha öncesi ise saat 20.00’de evvelki kısmın özeti ekranlara gelecek. Arıza tüm kısımlar izlemek için dizinin Youtube sayfasını ziyaret etmek mümkün.

Arıza son kısımda neler oldu, göz atalım: Haşmet Ağa ailesinin katillerinin Ersoylu kardeşler olduğunu öğrendi ve Murat Ersoylu’yu ele geçirdi. Haşmet’in intikamını nasıl alacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu olurken, Ali İstek ise finalde babasından gelen telefondan tespit edilen adrese gitti. Ali İstek, gittiği yerde büyük bir şaşkınlık yaşadı.

YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Arıza 28. kısım özeti: Ali İstek yaralı haldeki babasını konutuna getirir, yıllar sonra Mehmet Emin’i karşısında gören konut halkı ne yapacağını şaşırır. Haşmet, Murat’a maziyi sorarken, Murat hiç hesapta olmayan bir işe kalkışır. Rukiye ise yüreğini toplayarak, Ali Rıza’ya gerçeği açıklar. İhtiyar, Ali Rıza’nın kendisine söylediklerinden sonra sürpriz bir karar vererek Burak’ın gücüne güç katar. Balaban yeni planı sayesinde Haşmet ve Ali Rıza’nın sonunu hazırlamayı düşünürken, başına geleceklerden bihaberdir.

ARIZA DİZİSİ KONUSU NE?

İstanbul’da Kulaksız mahallesinde taksici Ali İstek Altay’ın konutuna o gün tatlı bir telaş hakimdir. Zira sonraki gün Ali Rıza’nın kız kardeşi Nihan’ın düğünü vardır. Nihan’ın ikizi Mert de tezkeresini alıp gece gelir. Tüm bu telaş ortasında Ali İstek ekmek parası için direksiyon sallamaya devam eder. Başka yandan Halide Gürkan ise babası Haşmet Gürkan’ın 70. yaş günü sebebiyle Fuat Ersoylu tarafından verilen görkemli davete katılır. Bu davet esnasında Fuat Ersoylu’nun oğlu Burak, Halide’ye evlenme teklif eder ancak Halide kabul etmez. Burak’la çıkan tartışma sonunda Halide daveti terk eder ve o sırada orada bulunan Rıza’nın taksisine biner. Peşinden gelen Burak, onu taksiden almaya kalkınca, Ali İstek müdahale eder ve arbede çıkar. Burak hayatının birinci tokadını Ali Rıza’dan yer. Burak bunu unutmaz ve daha sonra Rıza’nın kız kardeşinin düğününü basar. Halide de olacakları kestirim ederek düğüne gelmiştir. Lakin işler denetimden çıkar. Ve o geceden sonra bir daha hiçbir şey ne Ali İstek, ne de Halide için eskisi üzere olur.

ARIZA 28. KISIM 2. FRAGMAN

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un yazdığı, direktörlük koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, müziklerini Cem Tuncer, Ercüment Orkut, Ercan Tanrıverdi’nin yaptığı Arıza dizisi oyuncu takımında; Tolga Sarıtaş (Ali İstek Altay), Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan), Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz), Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Kırbaş), Yeşim Gül (Rukiye Altay), Olgun Toker (Burak Ersoylu), Levent Can (Fuat Ersoylu), Murat Daltaban (Muzaffer Cura), Cavit Çetin Güner (Murat Ersoylu), Ali İstek Kubilay (Mithat Tekinoğlu), Yağız Can Konyalı (Mert Altay), Cankat Aydos (Ferit), Hazal Benli (Derya Tekinoğlu), Yeşim Salkım (Melek Tekinoğlu), Kemal Burak Alper (Fiko Fikret), Fatih Dokgöz (Rıfkı), Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Sıla Gözüm, His Akdeniz Katağan, Burak Demir, Gökay Müftüoğlu, Ergun Kuyucu üzere isimler yer alıyor.

ARIZA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Arıza dizisinin çekimleri, İstanbul‘un farklı semt ve ilçelerinde gerçekleştiriliyor. Çamlıca zirvesi, Ortaköy sırtları, Üsküdar ve Beykoz üzere yerlerde sahneler çekiliyor.

Örneğin, Arıza dizisindeki taksi durağı, Beykoz ilçesinin Paşabahçe semtinde Yalı Erguvan Çıkmazı‘nda bulunuyor.

Arıza dizisinin mahalle çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleştiriliyor. Bilindiği üzere eski fabrika, uzun müddettir dizi-film platosu olarak kullanılıyor.

ARIZA 28. KISIM FOTOĞRAFLARI

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir