Yaşam Haberleri

Bebek eserlerinde büyük indirim! 1 Nisan A 101 aktüel eserleri nelerdir?

Alışverişin daha süratli ve hijyenik olması için A 101 marketlerde meskene teslim periyodu başladı. Her hafta yeni ve indirimli eserlerle …

Alışverişin daha süratli ve hijyenik olması için A 101 marketlerde meskene teslim periyodu başladı. Her hafta yeni ve indirimli eserlerle raflarını yenileyen A 101 marketlerde 1 Nisan’da yer alan bebek eserleri. Pandemi devrinde konuta kadar getiren hizmetiyle müşterilerini mutlu eden A101 birbirinden ucuz eserlerle de dev bir hizmet sunmaya devam ediyor. İşte besinden teknolojiye kadar 25 Mart’ta raflarda yer alacak eserler:

Besin, yeme, içme ve giysinin yanı sıra teknolojik eserlerde de indirim fırsatları sunan A 101 dönemin son bombasını patlattı. 81 ilin, 900 ilçesinde 6850 mahallede müşterilerine ucuz eser imkanı sunan A 101 teknolojide yaptığı indirimlerle de bu imkanı sürdürüyor. İndirimleri ile konut hanımlarının gereksinimlerini gideren A 101 tekrar her alandaki eserlerine dev indirimler yaptı. Hijyen şartlarına dikkat eden A101 raflarında bu kere balkon ve bahçeleri süsleyecek çiçeklerden tutunda konut dekorasyonunu ucuza kapatacak daha bir çok eserli sizlerle buluşturdu. Yeni periyotta kargo ve montaj fırsatları da sunan eserlerle alıcının işini de kolaylaştırdı. A 101 bu hafta raflar vitaminlerle dolu, ilaç üzere indirimlerin yanı sıra gerçek doğal desteklerde uygun fiyatlara raflardaki yerini alacak. 

1 NİSAN İTİBAREN A 101 MARKETLERDE YER ALAN ÜRÜNLER!

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir