Video İzle

Teşkilat’ta Serdar’ın infaz buyruğu veriliyor!

Teşkilat 4. yeni kısımda neler olacak, merak konusu oldu. Serdar, hala inanmakta zorluk çekse de, içine çekildiği aşk oyununu sorguluyor. Tam …

Teşkilat 4. yeni kısımda neler olacak, merak konusu oldu. Serdar, hala inanmakta zorluk çekse de, içine çekildiği aşk oyununu sorguluyor. Tam olarak anlaşamasalar da Zehra’dan yardım alarak, ölümcül bir tuzak kuruyor. Zehra’yı ve merkezdekileri evvel sinirlendirse de tuzak işe yarıyor ve Ceren ile Serdar ortasındaki savaş uygunca kızışıyor.

TEŞKİLAT 4. KISIM 1. FRAGMAN

4. YENİ KISIM NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Döneme flşa bir giriş yapan Teşkilat dizisinin 4. kısmı, 28 Mart 2021 Pazar günü saat 21.00’de TRT 1’de yayınlanacak. Ancak saat 20.00’de evvelki kısmın özeti diziseverlerle buluşacak. Teşkilat tüm kısımlar izlemek için dizinin Youtube sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teşkilat son kısımda neler oldu, hatırlayalım: Kurulan bir oyun ile Pascal’a hücum talimatını veren ‘Şirket’e ulaşmanın kapısı aralanıyor. Bu kapı, kahramanlarımızı evvel Berlin’e, sonra Berlin’de pek çok ülkeden düşmanın bulunduğu bir pazarlık masasına götürüyor.

YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Teşkilat 4. kısım özeti: operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istiyor. Fadi, Serdar’ı da yok edilecekler listesinin başına yerleştiriyor! Serdar’ın Berlin’den çıkıp çıkmadığını öğrenmek için adamlarını seferber ediyor. Serdar ise Fadi ve adamlarını Berlin’i terk ettiğine inandırıyor. Takım elde ettiği istihbaratla Fadi’nin provokasyonlarını önlemek için harekete geçiyor. Serdar ve takımın Berlin’i terk etmeyerek tüm planları alt üst etmesi, Ceren’i sıkıntı duruma sokuyor. Ceren, artık kendini Fadi’ye tekrar kanıtlamak zorunda.

Fadi’nin adamlarının takviyesi ile Neo-Nazi kümeleri Berlin’de gurbetçi Türklere saldırıyor. Grup bu hücumların önüne geçmek için tehlikeli bir oyun kuruyor. Serdar farklı bir kimlikle Neo-Nazilerin içine sızıyor. Serdar bu güçlü vazifede geçmiş travmalarının tesirinde kalıyor. Gurbetçi Türklere karşı provokasyonlara mahzur olmaya çalışan grup, uluslar ortası bir krizin içine sürükleniyor.

TEŞKİLAT 4. KISIM 2. FRAGMAN

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NE?

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir vazifesi kabul ederek, yer altına inen 7 vatan sevdalısının kıssasını ekrana getiriyor. Ankara’daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Akının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine MİT içinde kapalı bir tim kurulur. Bu timin maksadı hücumun ardındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın sır üzere saklanan ve kale ismiyle bilinen yerleşkesinden imajlar birinci kere ekrana geliyor. MİT’in misyon uygulama teknolojisinde kullandığı kimi yollar ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de bu dizi ile izleyiciyle buluşuyor.

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Tims&B’nin gerçekleştirdiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, müziklerini Atakan Ilgazdağ’ın yaptığı, direktör koltuğuna Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Teşkilat dizisi oyuncu takımında; (Serdar), (Zehra), (Mete), Ezgi Eyüboğlu (Ceren), Ezgi Şenler (Pınar), Mehmet Usta (Zayed), Tuncer Salman (Hakkı), Nihat Alptuğ Altınkaya (Hulki), Serdar Yeğin (Uzay), Ahmet Uğur Say (Gürcan), Yavuz Bingöl (Mert Çavuş), üzere isimler yer alıyor.

TEŞKİLAT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Youtube’da milyonlarca defa izlenen Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara’da gerçekleştiriliyor. Ankara’nın birçok semtinde çekimleri sürdürülen dizinin sahneleri Keçiören, Akyurt, Altındağ, Gölbaşı, Polatlı ve Sincan üzere pek çok semt ve mahallede geçiyor. Suriye sahneleri ise Ankara’nın kırsal bölgelerinde çekildi. Birtakım sahnelerde yeşil perde (green box) teknolojisi kullanıldığı görülüyor. Bu sayede tehlikeli sahneler kolaylık çekilebiliyor ya da bir oyuncular istenilen bir mekandaymış üzere gösterilebiliyor.

TEŞKİLAT 4. KISIM 3. FRAGMAN

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir